מערכת סולארית ביתית

מחשבון סולארי

האם אתם מתגוררים בבית פרטי עם שטח גג פנוי ולא מוצל? נצלו את ההזדמנות ותוכלו לאפס את חשבון החשמל שלכם באמצעות מערכת סולארית שתקימו על הגג.

 

מערכת סולארית לבית – תהליך קל, מהיר וזול

הקמת מערכת סולארית לייצור חשמל על גג הבית הפכה לרלוונטית כיוון שעלויות ההקמה ירדו משמעותית. בנוסף, כבר לא צריך היתר בנייה, וההליך מול חברת חשמל הפך לפשוט ומיידי. כך, ניתן להקים ולהפעיל מערכת סולארית ביתית תוך מספר ימים. והחשוב מכל – ניתן לקבל זיכוי בחשבון החשמל על חשמל המיוצר בשעות שבהן אין צריכה!

הקמת מערכת סולארית, על גג בית טיפוסי, הפכה להשקעה בטוחה ונטולת סיכונים. כך למשל, אם יש לכם גג פנוי בגודל של 40 מ”ר, תוכלו להקים מערכת שתייצר כ-80% מצריכת החשמל השוטפת. אם ניקח בחשבון צריכת חשמל ממוצעת העומדת על 500 ש”ח לחודש וכ-6,000 ש”ח בשנה, הרי שמחיר ההקמה של המערכת הסולארית יחזיר את עצמו תוך 8 שנים בלבד ויספק לבעל הגג 25 שנות חיסכון של 80% מחשבונות החשמל. לחישוב החיסכון השנתי הקליקו כאן.

בעמוד הפרויקטים שלנו, תוכלו לראות מערכות סולאריות ביתיות שהוקמו על גגות ברחבי הארץ.

איך מקימים מערכת סולארית על גג הבית?

צרו קשר ונבצע עבורכם ניתוח של צריכת החשמל הביתית ותכנון להצבת הפאנלים על גג הבית. לאחר מכן, נגיש בקשה לרישום למכסת מונה נטו (מנגנון הרישוי שקבעה המדינה בין חברת החשמל ליצרני החשמל הביתיים, במסגרתו הוסדר ייצור החשמל לצריכה עצמית) ונקבל אישור לייצור החשמל מחברת החשמל. לאחר שהאישור יתקבל ניתן יהיה לעבור להקמתה של המערכת. לרוב מדובר ביום הקמה אחד בלבד, לאחריו יגיעו בודקי חברת החשמל בכדי לוודא שהמערכת תקינה וכשירה להתחבר לרשת החשמל. לאחר קבלת אישור זה, תוכלו לקבל היתר הפעלה ממנהל החשמל במשרד האנרגיה ולהתחיל לייצר חשמל בעצמכם.

לפרטים נוספים ולחישוב החיסכון השנתי הקליקו >>

להורדת עלון מידע הקליקו כאן

מעוניינים בהקמת מערכת סולארית על הגג? צרו קשר!

לחצו להשארת פרטים >>

למידע נוסף - צרו קשר עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם!

שינוי גודל גופנים
ניגודיות